Аіхрізон (дерево любові): вирощування, догляд?

Аіхрізон – дерево любові

Аіхрізон – неймовірно красива і витончена кімнатна рослина, яка представляє собою невелике деревце. Найпомітнішими є листочки, які за своєю формою нагадують об’ємні сердечка яскраво-зеленого кольору. Саме тому рослину називають також деревом кохання. Вважається, що воно здатне створювати в будинку романтичну, затишну атмосферу, повну взаєморозуміння між близькими людьми. Аіхрізон – дерево любові потребує мінімального догляду. Любить рівномірний полив і світло.

Аіхрізон - дерево любові

Аіхрізон вирощування та догляд

Аіхрізон – сукулент сімейства толстянкових, досягає висотою близько 40 см. в природних умовах росте серед скель, в тріщинах. Походить з Канарських і Азорських островів.

Аіхрізон домашнiй любить не дуже яскраве розсіяне світло. Потрібна температура в період весна-літо 20-26 °С, осінь-зима + 8- 10 °С. Якщо ж температура будевищою, то може опадати листя. Також, не можна розміщувати Аіхрізон неподалік приладів опалення. Весною і літо Аіхрізон поливають регулярно, а на протязі осені, зими, треба поливати дуже рідко. Про потребу поливу Аіхрізон, можна дізнатись, трохи надавав на крону. Якщо листя пружинисті то поливати не треба, якщо листя мляве – треба  полити рослину. Після повного пересихання ґрунту, інтенсивний полив може спричинити загнивання коренів, тому треба поливати маленькими порціями.

Аіхрізон добре переносять сухе повітря в приміщеннях. Його можна періодично мити теплою водою, але тільки не в період осінь-зима. Аіхрізон можна виростити у формі невеликого кущика або штамбового деревця. Для формування крони в періоди росту пагони прищипують.

Підживлюють Аіхрізон приблизно два рази на місяць в період активного росту весна-літо добривами для сукулентів (з низьким вмістом азоту). Аіхрізон невибагливий до ґрунту. Йому підійде суміш із землі дерну і піску. До ґрунту можна добавити маленькі шматочки деревного вугілля.

Пересаджувати треба навесні коли коріння заповнять весь горщик. Розмножують насіння, листям або черенками.

Читати також:

Флораріум – цікава ідея для озеленення дому

Орхідеї – секрети догляду

Клематис посадка, догляд та розмноження

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.