Як зробити скандинавського гнома власноруч?✔️

Скандинавський гном власноруч ідеї для натхнення

Скандинавські гноми – зворушливі улюблені дитячі іграшки та естетичні інтер’єрні прикраси для дорослих. Це гарний подарунок на будь-яке свято. Їх можна купити або зробити оригінального гнома власноруч з підручних матеріалів.

Симпатичні гноми, виготовлені своїми руками, принесуть у дім трохи казки.

Як зробити скандинавського гнома власноруч

скандинавські гноми фото

гарні інтер'єрні гноми фото

гарні новорічні гномики фото

Існує багато нескладних техніки їх виготовлення. Гномиків роблять з фетру, картону, кольорового паперу. Застосовують шкарпетки, светри з яскравим принтом, шерсть, фоаміран і т. ін. Фетр гарно підходить для виготовлення шапочок і фігурок гномиків. Але головне – це фантазія.

Скандинавські гноми з фетру фото

 скандинавські, різдвяні, новорічні гномики фото

оригінальні новорічні гномики фото

Скандинавские гномы фото

Christmas gnome

Christmas gnome photo

Як зробити скандинавського гнома власноруч?

Шиємо скандинавського гнома власноруч

Сьогодні, покажу фото процесу пошиття ось такого симпатичного гномика. У будь-якому разі, відповім на запитання у коментарях.
скандинавский гном мастер класс
Отже, для шиття гномика нам знадобиться: плюш велюр 2-х кольорів та тілесний для носика, картон для викройки, наповнювач, ножиці, нитки різні в тон тканини, вовна для мокрого валяння, голка для валяння, нитки для в’язання червоного кольору, різні елементи декорування.

Список матеріалів приблизний : ) в процесі може дещо змінитися.

Скандинавський гном викройка

скандинавский гном выкройка

скандинавский гном выкройка

Переносимо всі елементи викрійки гномика крім викройки ручки та рукавички на тканину. Тканину з яких має бути ручка та рукавичка попередньо зшиваємо докупи, а потім вже вирізаємо їх разом по викройці.

Деталі тулуба, ковпачка і ручок скріплюємо між собою за допомогою зметувального шва.


Зшиваємо деталі скандинавського гномика між собою залишаючи невеликі отвори для наповнення. Вивертаємо деталі. Заповняємо тулуб та ручки наповнювачем і зашиваємо їх потайним швом.

Для виділення контуру ковпачка в’яжемо смужку приблизно 36*4 см з червоної пряжі. З неї, також, робимо помпончик для декору ковпачка.

Пришиваємо ручки з боків до тіла на однаковій високі. Я використала при цьому невеликі декоративні ґудзички. До ковпачка приметуємо, а потім пришиваємо в’язану окантовку. Продівуємо помпончик і пришиваємо декор.

Деталь носика, стягуємо ниткою, наповнюємо та пришиваємо до тулуба. Голкою для валяння привалюємо бороду, однією смугою по центру під носиком і два пучки вовни зверху для формування вусів. Акуратно вичісуємо борідку, надаючи їй потрібної форми та об’єму.

Одягаємо ковпачок, формуємо складочки. Їх можна прихопити наскрізь. За бажанням, ковпак фіксуємо ниткою або гарячим клеєм до тулуба.

Симпатичний скандинавський гномик пошитий :)).

Цікаво почитати:

Ідеї декорування імбирних пряників до нового року

Настільні ялиночки – створіть новорічний настрій

Осінні прикраси інтер’єру