Цікаве та корисне

Найкращі міста в США для переїзду

Багато людей розглядають еміграцію в США з точки зору розвитку професійної кар’єри та  поліпшення якості своєї життя. Американська компанія «Best Places» провела дослідження, на тему: які міста є найбільш стабільними в економічному та соціальному плані. Примітно, що на відміну від мегаполісів, на яких блискавично відображаються скачки економіки держави, більш спокійні міста можуть запропонувати своїм жителям стійкі та стабільні темпи зростання. Результати дослідження показують, що підібрані міста позиціонують себе як гарні варіанти для людей, які думають про переїзд на нове місце проживання.

Найкращі міста в США для переїзду
Найкращі міста в США для переїзду

Для підбору кращого міста для переїзду враховувалося кілька важливих факторів: рівень безробіття, вартість життя, рівень злочинності, рівень медицини, а також наявність культурних заходів. В обраних містах ціни на житло і рівень безробіття нижче середнього показника по країні. Оскільки безпека і здоров’я є важливими складовими для суспільства, цей фактор також враховувався при складанні рейтингу кращих міст для переїзду в США. Мистецтво, спорт  та інші види культурного життя міста вважаються важливою складовою впорядкованості та благополуччя міста, тому ці фактори також були враховані.

Незважаючи на те, що в список кращих міст для життя в США потрапили Піттсбург і Буффало, які мають репутацію промислових центрів, останнім часом в цих містах все більше приділяється уваги освіті і культурі.

Отже, десятка кращих міст для переїзду США.

Піттсбург, штат Пенсільванія

У Піттсбурзі ви зможете скористатися вигодами сучасного мегаполісу, при цьому тут відсутня метушня характерна Нью-Йорку або Чикаго. Середня вартість житла в Піттсбурзі становить 116 400 $ (в середньому по США 171 700 $), а вартість життя на 12,2% нижче середнього показника по країні. Рівень безробіття становить 7,8%, в той час як середній показник по США становить 10,2%. Крім цього, мала ймовірність стихійних лих і низький рівень злочинності роблять Піттсбург безпечним містом. Піттсбург є домашньою ареною багаторазового чемпіона США з американського футболу – Піттсбург Стілерс. Відзначимо, що спорт вважається важливою складовою цього міста. Всі ці якості роблять Піттсбург привабливим містом для переселення.

Буффало, штат Нью-Йорк

В даний час «Місто дерев» переживає перехідний період. Справа в тому, що сьогоднішній Буффало трансформується з промислового гіганта в туристичний центр. В цей же час, сфери охорони здоров’я та освіти тут також розвиваються стрімкими темпами. Безробіття в Буффало знаходиться на рівні 8,3%, що значно нижче, показників інших міст штату, крім Нью-Йорка. Вартість життя в Буффало на 14,4% нижче середнього рівня по країні. Головною визначною пам’яткою Буффало є Ніагарський водоспад, на який з’їжджаються подивитися мільйони туристів щорічно. У місті розташовано більше 20 парків. Спорт в Буффало також знаходиться на високому рівні. Примітно, що в 2005 році Буффало входив до трійки найчистіших міст США. Відзначимо, що це місто ідеально підходить любителям культурних заходів.

Омаха, штат Небраска

Згідно дослідження компанії «Best Places» Омаха є одним з найстабільніших міст в США. Завдяки тому, що в Омасі проживає один з найбагатших людей в світі – Уоррен Баффет, в місті розташовуються більше 500 великих компаній. Повільне, але стійке зростання Омахи сприяє низькому рівню безробіття, яка становить всього 4,2%, що більш ніж в половину менше середнього показника по США.

Форт-Уорт, штат Техас

Це місто ковбоїв розташоване недалеко від Далласа. Форт-Уорт можна назвати культурним центром Техасу. На території міста розташований величезний ботанічний сад, зоопарк, палаци опери і балету. Вартість життя в Форт-Уорт майже на 14% менше за середній показник по країні, що робить його привабливим варіантом для переїзду. Рівень безробіття Форт-Уорт становить 8,2%.

Остін, штат Техас

На території Остіна розташовано більше 10 коледжів, що робить це місто одним з найбільш зручних міст для студентів. В Остіні розвинені такі напрямки як захист навколишнього середовища, мистецтво, і IT-технології. Остін пишається різноманітністю свого населення, можливо, тому неофіційний девіз міста звучить як «Зберігайте місто незвичайним». Вартість життя в Остіні на 2,4% нижче середнього показника по країні.

Де-Мойн, штат Айова

Де-Мойн розвивається як культурний та освітній центр Айови. Вартість життя в столиці Айови на 12% нижче середнього показника в США. Цей факт робить місто привабливим місцем для еміграції. Рівень безробіття в Де-Мойні становить 7.1%, що на 3% нижче середнього показника по країні. На території міста розташовуються більш 60 штаб-квартир великих компаній. Середня ціна житла становить 150 600 $, яка на 20 тис. $ нижче середнього показника по США.

Медісон, штат Вісконсін

Незважаючи на те, що Медісон знаходиться в північній частині США, холод не є перешкодою для комфортного життя городян. Безліч зимових атракціонів роблять місто дуже привабливим і затишним. Крім цього, на території Медісона розташовано безліч спортивних комплексів, театрів і навіть безкоштовний зоопарк. Рівень безробіття в місті досить низький і становить всього 5,2%.

Міннеаполіс, штат Міннесота

У Міннеаполісі зафіксований досить низький рівень злочинності, що робить місто безпечним для життя. На території міста розташовується велика кількість художніх і культурних установ. Хоча ціни на житло і вартість життя трохи вище середнього показника по країні, низький рівень безробіття (7%), робить це місто привабливим для людей, що знаходяться в пошуках роботи.

Денвер / Орора, штат Колорадо

Театри, музеї та будинки образотворчих мистецтв сприяють впорядкованості Денвера і його передмістя орор. Оточений горами, місто ідеально підходить для людей, які ведуть активний спосіб життя. Денвер має своїх представників в чотирьох найбільших спортивних змаганнях США: футбольна команда Денвер Бронкос, бейсбольна команда Колорадо Рокіс, хокейний клуб Колорадо Евеланш, а також баскетбольна команда Денвер Наггетс.

На території орор розташовано більше тисячі гектарів паркових зон, а також більше десятка полів для гольфу. Рівень безробіття Денвера і орор становить 7,2%, що нижче середнього показника по країні. Денвер відмінне місто для активних людей, які люблять проводити час на природі.

Індіанаполіс, штат Індіана

Останнім містом для комфортного життя в нашому списку значиться столиця Індіани – Індіанаполіс. Рівень безробіття в Індіанаполісі становить 8,8%, що трохи нижче середнього національного показника (в середньому по країні – 10,2%). Індіанаполіс має хороші показники стабільності і доступності: середня ціна житла становить 120 200 $ (середня ціна житла по країні – 171 700 $). Вартість життя на 17,8% нижче середнього показника по країні.

Сподіваємося, ця стаття допоможе вам визначитися з вибором місця проживання в США.

Читати також:

Флораріум – цікава ідея для озеленення дому🌵

Орхідеї цвістимуть цілий рік: секрети догляду 🀣

Ідеї для дитячих майданчиків: фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.