Без категорії, Цікаве та корисне

Врятуй свій пилосос від складного ремонту: поради з обслуговування

Thomas, Bosch, Zelmer, Samsung, LG — відомі виробники пилососів, які потребують вчасного обслуговування. Не сумнівайтесь, вони знайдуть чим відплатити за недбайливе відношення до себе, і вам це не сподобається… Пилосос може довго повідомляти своєю гучністю, що щось йому не до вподоби. Але врешті терпець урветься, і ви залишитесь без побутового помічника у несподіваний момент. Якщо він вже пішов від вас «по-англійськи», Rodzunka радить зробити ремонт пилососа у сервісному центрі Skeleton https://skeleton.ua/uk/repaircats/remont-pilososiv/.

Три поради, які відкладуть ремонт пилососа на потім

Впродовж усього терміну експлуатації дотримуйтесь рекомендацій виробника, перевіряйте стан компонентів пилососа та своєчасно його очищуйте. Після кожного прибирання потрібно:

  1. Правильно завершити процес прибирання. Натиснути кнопку ввімкнення, потім від’єднати кабель живлення від розетки. Проконтролювати, щоб він повністю згорнувся у відсік для шнура.
  2. Очистити від сміття і пилу не лише пилозбірник, а ще й шланг для всмоктування й щітку. Якщо пилосос мийний, не забувайте про очищення контейнера для води й про прання серветки для вологого прибирання.
  3. Перевіряти фільтри та замінювати їх у терміни, які зазначені в інструкції до приладу. Потрібно хоча б щороку встановлювати новий фільтр. Враховуйте інтенсивність експлуатації пилососа. Якщо він залишає сміття на обробленій ділянці, то фільтр вже заповнений, і його потрібно міняти.

Майте на увазі, що накопичення пилу під корпусом пилососа негативно впливає на нього. Йому доводиться працювати на максимальній потужності, щоб прибрати все сміття. У такі моменти запчастини двигуна отримують надмірне навантаження, через що швидше зношуються та виходять з ладу. На жаль, вони не довічні, і все одно колись перестануть працювати. І головне у цей момент, ще більше не нашкодити своїй техніці. Потрібно встановити сумісні з нею запчастини та зробити діагностику.

Ознаки несправностей пилососа

Звертайте увагу на ефективність прибирання та «поведінку» техніки. Одразу звертайтесь у ремонт пилососів, якщо:

  • чутно нехарактерний шум або тріск під час ввімкнення;
  • з’являється запах горілої ізоляції;
  • зменшилась всмоктувальна потужність;
  • не змотується шнур живлення.

У такий спосіб ваша техніка повідомляє, що час для обслуговування запчастин вже настав і їй потрібна професійна допомога. Майстри сервісного центру займуться діагностикою і перевірять у якому стані двигун, електронна плата, механізм змотування шнура тощо. За потребою відновлять або замінять зношені запчастини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.