Чаша для багаття в саду фото ідеї для натхнення🔥

Як гарно облаштувати місце для багаття в саду?

Всім до вподоби біля вогню – готувати шашлик, запікати овочі з картоплею або просто вечорами відпочивати спостерігаючи за полум’ям яке заворожує. Можна купити спеціальний вуличний камін, або зробити оригінальне місце самостійно. Як облаштувати місце для багаття своїми руками, фото ідей та опис варіантів нижче.

Чаша для багаття фото ідей

Місце для багаття з цегли своїми руками

Найпопулярніший варіант облаштування місця для багаття з цеглин від землі або втопленим в землю. Навколо чашу для вогнища бажано обкласти додатково камінням чи плиткою хоча б на 1-2 метри у діаметрі. Складають цеглини одна до одної, зсуваючи на півцеглини кожен ряд до потрібної висоти по колу, укладаючи їх вертикально або горизонтально. Якщо будувати невисоку чашу – тоді достатньо одного ряду викладеної по колу цегли з вертикальною установкою. Для великої круглої чаші — цеглини укладайте горизонтально не забуваючи про отвори для доступу повітря, з ними горіти багаття буде краще. Можна пофантазувати та викласти цеглу нестандартно у поєднанні з камінням.

Чаша для багаття з цегли фото

Чаша для вогнища з цегли фото

Місце для багаття з цегли своїми руками

Чаша для багаття з каменю фото

Чаша для багаття з каменю фото

місце для багаття з каменю

місце для багаття з каменю фото

Чаша для багаття з цементу фото

Чаша для багаття з цементу фото

Чаша для багаття потрібно розмістити подалі від дерев’яних будівель, дерев, кущів чи інші рослин, щоб не виникла небезпека загоряння. Сильне полум’я може обпалити листя, будуть перегріватися гілки та коріння. Також, не варто облаштовувати місце для вогнища на межі ділянки.

Читати також:

🌸 Міні-букети: приємна несподіванка – фото ідей

Віночки з мішковини: ідеї гарного декору дверей

Осінні прикраси інтер’єру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.