Без категорії, Цікаве та корисне

Apple нарешті дозволяє налаштовувати екран блокування iPhone

У пристрої Android завжди було безліч функцій для налаштування екрана блокування. Але Apple нещодавно не мала нічого, крім варіантів шпалер. Оновлення iOS 16 нарешті дає користувачам Apple те, чого вони хотіли роками. Цю перевагу можна найкраще оцінити на iphone 13 pro max бу. Крім довгого очікуваних нововведень, Apple привнесла деякі інновації в налаштування екрана блокування. Можливість змінити екран блокування за бажанням – це те, що пристрої Android ще не вдосконалили, але Apple, схоже, спростила це завдання. Таким чином, це робить пристрої Apple кращим вибором для тих, хто хоче яскраві, унікальні екрани блокування, що настроюються, які вони можуть змінювати на льоту.

Як налаштувати або видалити існуючий екран блокування

Ви можете використовувати ці кроки для створення кількох екранів блокування на iPhone. А після створення його легко налаштувати знову із мінімальними зусиллями.  Щоб налаштувати існуючий екран блокування, просто утримуйте екран блокування, доки не з’явиться меню налаштування. Коли з’явиться меню, ви побачите кнопку під екраном блокування з написом «Налаштувати». Торкніться, щоб відкрити меню налаштування. Тут ви можете змінити віджети, фон, шрифт та багато іншого. Як тільки ви закінчите, він автоматично збережеться. Щоб видалити екран блокування, проведіть вгору в меню налаштування. Як тільки ви це зробите, ви побачите значок кошика. Торкніться цього, і екран блокування буде видалено. Перш ніж видалити екран блокування, важливо знати, що ви не зможете відновити його після видалення.

Як перемикатися між екранами блокування

У тому ж меню налаштування, згаданому вище, можна також перемикатися між екранами блокування, щоб змінювати їх на ходу. Для цього просто натисніть та утримуйте на екрані блокування, як згадувалося раніше. На екрані, що з’явиться, просто посуньте екран ліворуч або праворуч, щоб змінити екрани. Ви можете створювати безліч екранів користувача блокування на своєму айфон бу 12 про, по одному для кожної ситуації, і змінювати їх, коли захочете. Ви навіть можете зв’язати свої екрани блокування iOS 16 з різними режимами фокусування на iPhone.

Як додати ефекти глибини на екран блокування

Однією з найунікальніших функцій налаштування екрану блокування, доступних у iOS 16, є можливість додавання ефектів глибини. Увімкнувши ефекти глибини, ви можете змусити годинник ховатися за певними об’єктами на ваших шпалерах, надаючи їм 3D відчуття. Це можна зробити за допомогою деяких попередньо встановлених шпалер Apple, а також будь-якого об’єкта з чітким предметом та фоном з вашої фотобібліотеки. Не всі теми екрану блокування мають таку можливість, тому що вона не працює разом із віджетами. Якщо ваша тема має цю можливість, ви побачите можливість увімкнути ефекти глибини у правому нижньому куті меню налаштування екрана блокування.

Як налаштувати шрифт екрану блокування

Щоб налаштувати шрифт на екрані блокування, просто натисніть годинник. Як тільки ви це зробите, відкриється меню, в якому ви зможете змінити шрифт та колір годинника. Є вісім шрифтів на вибір, а також колірне коло для вибору будь-якого бажаного кольору. На даний момент шрифт змінюється лише на годиннику. Віджети, як і раніше, мають шрифт Arial. Цілком можливо, що в майбутньому шрифт буде змінюватися для кожного віджету на екрані блокування. Принаймні, на даний момент зміни шрифту на годиннику, як і раніше, виглядають чудово.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.